Курси та школи англійської мови в Тернопілі
На цій сторінці зібрані найкращі курси та школи англійської мови в Тернопілі.

Перші Київські курси іноземних мов

Перші Київські курси іноземних мов – вивчення англійської тут поділено на курси: для дошкільнят, для школярів, для підлітків та для дорослих. Відповідно, програма навчання англійській різниться, як і їх вартість. Записатися на курси можна в режимі-онлайн прямо на сайті школи.

english club

English Club – мабуть, одні з найдешевших курсів в англійської мови Україні. Вартість одного місяця навчання складає лише 294 гривні за місяць. Сюди входять 8 занять та 4 тренінги по 90 хвилин. А вступне заняття взагалі безкоштовне.

профі центр

Профі-Центр – офіси цієї компанії знаходяться не лише в Тернопілі, але й у Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Рівному. Тривалість одного заняття – 90 хвилин, графік узгоджується з адміністратором, тому можна ходити на 2 або на 3 занятті на тиждень. Є можливість записатися на безкоштовне пробне заняття ,на якому викладач оцінить ваш рівень знань та порекомендує рівень, на який вам потрубно буде записатися.

Якщо ви не погоджуєтеся з нашим вибором або ви вчилися в одній з цих шкіл – залиште відгук!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови в Тернопілі 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>