Курси та школи англійської мови в Одесі
В Одесі є багато курсів та шкіл англійської мови. Ми намагалися відібрати найкращих з них.

GreenForest

GreenForest – друга школа з вивчення англійської мови в Україні за кількістю студентів. Відділення цієї школи є  не тільки в Одесі ,але й у Києві, Львові, Харкові та Дніпропетровську. Вартість навчання складає 2150 гривень (осінь 2014) плюс 310 гривень на підручники. Заняття проходять тричі на тиждень, одне з яких – “Skills classes”. Крім того, є безкоштовні клуби на різну теми (психологія, TOEFL, відео-клуб та інші).

Number One

Number One Language Center – курси англійської мови в Одесі, що проходять за адресою вул. Льва Толстого, 6. Вартість навчання варіюється (для студентів, дітей та дорослих різні ціни), в середньому – близько 600-700 гривень за місяць. Курси достатньо різноманітні, є як інтенсив, так і підготовка до сдачі TOEFL.

AEC

American English Center – в Одесі є також один філіал цієї відомої, мабуть, усім школи англійської мови.Заняття проводяться у групах кількістю від 7 до 12 чоловік, їх проводять вчителі як з України, так і з Америки, кожен семестр відповідає одному рівню і триває 8 тижнів (2 місяці).

new life

New Life – пропонує курси не тільки англійської, але й німецької, французької та російської. В середньому вартість навчання одного семестру становить 2500 гривень, для дітей буде дешевше (близько 1800-2000 гривень). Є декілька видів курсів англійської: інтенсив, для дітей та школярів, для бізнесу та для моряків.

Odessa Language Study Centre

Odessa Language Study Centre – заснований у 1995 році. Пропонує курси англійської, іспанської, італійської, китайської, німецької та французької. Щодо курсів англійської, то їх 8 типів: для дітей, студентів, дорослих, для бізнесу та деякі інші. Вартість навчання залежить від виду обраного вами курсу, кількість занять – 2 або 3 на тиждень.

Якщо ви вчилися у будь-якій з цих шкіл, то залиште свій відгук – допоможіть іншим визначитися зі школою!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови в Одесі 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>