Курси та школи англійської мови в Івано-Франківську
В Івану-Франківську є три найбільш відомі школи англійської мови.

School of English

School of English – ця школа пропонує три види курсів англійської мови: індивідуальні, групові та корпоративні. Вартість групових занять становить 1500 гривень за один навчальний семестр (5 місяців), це близько 120 навчальних годин. Є також три програми англійської мови: базова, ділова та професійна. Заняття проводяться два рази на тиждень, тривалістю в дві академічні години (90 хвилин).

Study.if.ua

Study.if.ua – в цьому навчальному центрі також є курси англійської мови. Всього є п’ять рівнів, кожен з яких триває від 2 до 4 місяців, в залежності від рівня. Найвищий рівень, якому тут навчають – С1. Вартість навчання: від 470 гривень за місяць.

Руна

Руна – ця школа пропонує курси іноземних мов, в тому числі англійську. Вивчення англійської розбито на шість рівнів – від початкового (А1) до досвідченого (С2) В залежності від рівня, коливається й ціна: так, якщо за А1 доведеться викласти 1680 гривень, то за С2 – 3660 гривень. Заняття проходять двічі на тиждень по 90 хвилин кожне.

Якщо ви навчалися англійській мові у цих школах, будь ласка, залиште свій відгук про них!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови в Івано-Франківську 3.73/5 (74.55%) 11 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>