Курси та школи англійської мови в Черкасах
Користуючись пошуковими системами ми знайшли наступні курси та школи англійської мови в Черкасах.

діалог

Діалог – одні з найбільш відомих курсів англійської мови, що є в Черкасах. Ціни на 1 заняття варіюються і знаходяться в межах 30-60 гривень за 1 заняття. Підручники видаються безкоштовно,також є безкоштовне пробне заняття, де можна оцінити свій рівень володіння англійською.

афіна

АФІНА – у цій школі англійської заняття проходять у міні-групах по 4 чоловіка. Програма навчання створюється індивідуально для кожного учня, тривалість та графік занять також підбирається індивідуально.

yes

YES – школа англійської в Черкасах, що пропонує курси для дітей та дорослих. Заняття проходять два або три рази на тиждень, вартість одного заняття коливається від 60 до 105 гривень для дорослих та від 50 до 70 гривень для дітей. За 1 місяць доведеться викласти від 720 до 840 гривень для дорослих або від 400 до 560 для дітей.

Якщо ви знаєте ще які-небудь курси чи школи англійської мови у Черкасах, то, будь ласка, поділіться ними у коментарях.

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови в Черкасах 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>