Курси та школи англійської мови в Бучі
На цій сторінці ми намагалися зібрати найкращі школи в Бучі, що викладають англійську мову.

My school of foreign languages

My school of foreign languages – у цій школі викладають всі шість рівнів англійської мови – від початкового до Advanced (C2). Вартість від 750 до 900 гривень у місяць (чим серйозніше курс – тим більше дорожче) якщо у групі буде 2 людини та від 650 до 800 гривень якщо у групі буде 4 людини. Є можливість записатися на безкоштовне пробне заняття. Також є спеціальні курси англійської для дітей.

Helloschool

Helloschool – у цій школі англійської є досить багато варіантів курсів англійської мови як для дітей, так і для дорослих. Є звичайні курси, де основна увага приділяється граматиці, а є курси, де основна увага приділяється мовленню. Вартість – від 620 гривень на місяць.

O'key

O’key – в цій школі також є великий вибір курсів англійської як для дітей, так і для дорослих. Навіть є спеціальний курс для тих, хто працює у службі підтримки будь-якої компанії, в якої є іноземні користувачі. Зазвичай заняття проходять два рази на тиждень, вартість за 1 місяць в середньому складає 500-600 гривень.

Якщо ви знаєте ще якісь школи англійської в Бучі, де ви навчалися, то можете написати відгук і про них.

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови в Бучі 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>