Курси та школи англійської мови у Вінниці
На цій сторінці ви зайдете найкращі школи та курси у Вінниці, що пропонуються вивчення англійської мови.

Перші київські державні курси іноземних мов у Вінниці

Перші київські державні курси іноземних мов у Вінниці – у цій школі є декілька курсів англійської: для дітей, інтенсив, бізнес-курс, загальний курс, корпоративний. Також там готують до міжнародних іспитів з англійської мови.

Wizard

WizarD – у цій школі іноземних мов також є англійська. Курсів англійської є декілька, всі вони відрізняються один від одного тривалістю та вартістю за місяць. Групи по 6-10 чоловік, заняття тривають по півтори години два рази на тиждень.

Flash

Flash Studies – ця школа пропонує три типи навчання англійській мові: для дітей, для дорослих та корпоративне. Записатися на заняття можна в режимі онлайн на сайті школи. Заняття проходять 3 рази на тиждень та тривають 3 години. Для дорослих є 8 рівнів вивчення мови.

Vinnytsia Language School

Vinnytsia Language School - ця школа спеціалізується на тому, що готує до здачі міжнародних екзаменів з англійської мови – TOEFL та IELTS (у Києві). Вартість 1 академічної години (45 хвилин) навчання з загальній групі – 40 гривень.

Якщо ви вчилися в будь-якій з цих шкіл – залиште відгук, розкажіть іншим, чи сподобалося вам в них навчатися чи ні!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Вінниці 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Один коментар до запису Курси та школи англійської мови у Вінниці

  1. Елена коментує:

    Первые Киевские Государственные курсы иностранных языков мне посоветовали мои друзья,которые успешно закончили эти курсы.Сейчас я изучаю английский.Уроки проходят очень динамично,материал усваивается хорошо,много полезной лексики.Мне подходит то, что грамматика используется на практике в разговорной речи.Прекрасная атмосфера на курсах.На каждом занятии я узнаю что-то новое для себя.Советую эти курсы!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>