Курси та школи англійської мови у Рівному
У місті Рівне є наступні школи та курси англійської мови.

всесвіт

Мовний центр “ВСЕСВІТ” – можливо, одні з найвідоміших курсів іноземних мов і англійської у тому числі в Рівному. Групи по 2-6 чолоів, навчання проводиться 4 місяці. За більш детальною інформацією звертайтеся rivnerlsc@gmail.com або за телефоном 097 707 48 18.

аякс

Центр іноземних мов “АЯКС” – у цій школі англійської мови є чотири види курсів: англійська для початківців, розмовна англійська, ділова англійська та підготовка до екзаменів. Про ціни, на жаль, нічого не відомо. Головний офіс школи знаходиться за адресою: вул. С.Петлюри 11\3.

альфа європа

Альфа Європа – ще одна школа іноземних мов. В ній також є декілька рівнів вивчення англійської мови, а по закінченню курсу ви будете здавати екзамен. Якщо пройдете його, то отримуєте сертифікат.

Звісно, що курсів англійської мови у Рівному більше, проте ми намагалися зібрати сюда найкращих. Якщо у вас є пропозиції та відгуки про ці школи – пишіть у коментарях.

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Рівному 3.56/5 (71.11%) 9 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>