Курси та школи англійської мови у Львові
У Львові є декілька достатньо відомих кіл та курсів англійської мови. Ми намагалися вмістити особливості кожної з них у один абзац. Сподіваємося, це вам допоможе у виборі школи з вивчення англійської мови!

GreenForestGreenForest – одна з найбільших шкіл вивчення англійської мови в Україні. У місті Лева є один з філіалів школи, що розташований по вулиці Театральна 6 на третьому поверсі. Вартість курсів -  1990 грн (інтенсив, 2 місяці) або 2150 грн (4,5 місяці). У вартість не входять підручники “New Total English”, що коштують 350 грн. Проте є безкоштовні клуби та носії мови (для рівня Upped Intermediate та вище).

EverBestEverBest – школа, що відрізняється різноманітністю курсів та цінами. Є базовий курс англійської мови, що коштує 3350 грн та який включає в себе 63 заняття; є розмовний курс, що коштує 2200 грн та включає в себе 30 занять по 120 хвилин двічі на тиждень. Крім того, є інтенсив, є розмовний інтенсив, курси для тих, у кого рівень не нижче Intermediate та інші. Навчання триває від 3,5 до 5 місяців.

Language StepLanguage Step – школа англійської мови, що пропонує курси англійської як для дітей, так і для студентів та дорослих. Вартість навчання залежить від курсу (є 1 курс для дітей та 3 типи курсів для дорослих), присутні безкоштовні факультативи та клуби.

Step UPStep UP – школа англійської у Львові, що пропонує досить низьку ціну у 400 грн в місяць для тих, хто може приходити на навчання зранку.Є декілька видів курсів – англійська для початківців, для тих, хто володіє мовою на середньому рівні, англійська для повсякденного вжитку та інші. За один семестр доведетсья викласти від 1400 до 2800 гривень, в залежності від курсу та методу оплати (якщо платити за увесь курс відразу – йде знижка).

American English SchoolAmerican English School (AmES)  - філіал школи, що спеціалізується на американській англійській. Навчання проводиться у школах. Для детальної інформації краще звернутися за телефоном +38 (032) 240-34-44.

EasySpeakEasySpeak – школа англійської мови у Львові, що позиціонує себе як така, що для кожного учня розробляє індивідуальний план занять. Є чотири типи курсів: стандартний (200 грн/місяць, 2 рази на тиждень), інтенсивний (375 грн/місяць, 3 рази на тиждень), індивідуальний (1000 грн/місяць, 2 рази на тиждень) та корпоративний (375 грн/місяць, 3 рази на тиждень).

Сподіваємося, що вам ця інформація про курси англійської у Львові стала в нагоді. Ну а ті, хто вже вчилися у будь-якій з перерахованих вище шкіл, можуть залишити нижче свій відгук у коментарях, аби допомогти тим, хто все ще не визначився.

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Львові 3.80/5 (76.00%) 5 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>