Курси та школи англійської мови у Луцьку
В Луцьку більшість курсів англійської мови проводяться у школах, що займаються викладанням не тільки англійської мови, але й іспанською, французької, німецької.

MANDARINCENTER

MANDARINCENTER - одна з найбільш відомих шкіл англійської у Луцьку. Заняття проводяться у групах по 5-8 чоловік, один місяць навчання коштує 285 гривень. Є також безкоштовні розмовні клуби та індивідуальні заняття. Одне індивідуальне заняття коштує 65 гривень за годину.

helendoron

Helen Doron Early English – школа англійської мови в Луцьку для дітей та підлітків до 18 років. Є програми для дітей дошкільного віку, для школярів, підлітків та деякі спеціальні програми. Є можливість записатися на безкоштовне заняття.

chicago

CHICAGO - приватні курси англійської та німецької в Луцьку. Знаходяться вони по вулиці Даргомижська 7, що біля Лялькового театру. Більше інформації за телефоном 0633915241.

Якщо ви проходили курси англійської мови у будь-якій з цих шкіл, то напишіть відгук. Якщо ви вивчали англійську у іншій мовній школі Луцька, то ми будемо дуже вдячні, якщо ви напишете відгук про неї.

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Луцьку 3.60/5 (72.00%) 5 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>