Курси та школи англійської мови у Києві
Київ – столиця України та найбільше місто нашої країни, тому шкіл та курсів з вивчення англійської мови тут вельми багато. До вашої уваги список з курсів та шкіл у Києві, де викладається англійська мова. Сподіваємося, що вів вам допоможе визначитися.

GreenForestGreenForest - одні з найстаріших курсів англійської мови Києва, перше відділення відкрилося у 2001 році. Зараз школа GreenForest є у багатьох містах України, а в Києві відкрито аж 11 філіалів (дані на осінь 2014) у різних районах столиці. Ціна за навчання протягом одного семестру залежить від того, який тип курсу вибирати, а в середньому становить 2500 грн, плюс підручник за 310 гривень. Кількість занять також різна та варіюється від 2 на тиждень до чотирьох, проте школа ще пропонує додаткові безкоштовні заняття, а починаючи з 3 рівня (Intermediate) можна додатково ходити на 1 заняття з вивчення іншої мови (польської, німецької, іспанської, французької та інших) у тиждень. Крім того, школа GreenForest проводить підготовку до міжнародних екзаменів з англійської мови – TOEFL чи IELTS та має у своєму розпорядженні курси бізнес-англійської.  На суб’єктивну думку автора – одна з найкращих топових шкіл з вивчення англійської мови у Києві.

speak upSpeakUp - мабуть, дуже відома школа англійської мови киянам, оскільки рекламу безкоштовного уроку цієї школи англійської можна побачити де завгодно, особливо в метро :) У Києві школа нараховує 9 відділень, а ціна за навчання варіюється залежно від того, якими знаннями з англійської мови ви оперуєте перед тим, як йдете на навчання.

Oxford SchoolOxford School – школа позиціонує себе як перша школа з вивчення англійської мови не тільки в Києві, але й Україні. Ціна навчання за 1 семестр складає 2900 гривень, оплачувати його можна в кредит. Ціна в місяць – 580 гривень, а одне заняття коштує 59 гривень. Забронювати собі місце в одній з шести груп (для дітей віком від 7 до 13, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate та Advanced) можна в режимі онлайн. На тиждень виходить по 3 заняття, одне з яких – з носієм мови.

Speak WellSpeak Well – ця школа з англійської мови позиціонує себе як таку, що “вчить говорити англійською”, а найбільша кількість часу присвячена саме розмовній мові. Для перевірки своїх знань можна записатися на безкоштовний урок. Заняття проводяться двічі на тиждень по 90 хвилин, вартість за місяць – 549 гривень. Якщо платити за увесь семестр відразу (120 годин), то вийде 520 гривень в місяць. У школі Speak Wel є декілька програм з вивчення англійської (для дітей, для студентів, інтенсив, ділова англійська та інші), що дозволяє охопити майже всю цільову аудиторію людей, що хочуть вивчати англійську мову.

Cambridge EnglishCambridge English – школа відрізняється від інших тим, що має 7 рівнів англійської: починаючи від початкового (Beginner) для тих, хто взагалі не знає мови й англійського алфавіту та закінчуючи найвищим, що є (Proficiency), що дорівнює знанню мови на рівні C2. Тривалість курсу варіюється (4 з половиною або 7 з половиною місяців) та залежить від рівня, що його вчать. Ціна залежить від того, хто вас буде навчати. Якщо наш вчитель, то 2199 гривень, якщо носій мові – 2499. Підручники коштують однаково – 300 гривень, а в одній групі одночасно навчається від 4 до 8 чоловік.

GreenwichGreenwich – школа з вивчення декількох іноземних мов: англійської, німецької, французької та російської. Два занятті на тиждень, система “двох вчителів”, за кожен місяць потрібно буде викласти близько 600 гривень. Плюс є додаткові безкоштовні клуби.

englishprimeEnglish Prime - у цій школі є декілька видів курсів англійської мови: для початківців, для школярів, бізнес-англійська, літній інтенсив, курс для тих, хто подорожує та деякі інші.

Native English SchoolNative English School - ще одна школа, в якій є декілька типів курсів (для початківців, бізнес-англійська, інтенсив та інші). Повний курс включає в себе 48 занять по 60 хвилин, плюс безкоштовні клуби по суботам. Кількість людей в групи залежить від курсу, але в середньому від однієї особи (у індивідуальному курсі) до шести (групові заняття). Ці одного заняття – від 50 гривень.

єшкоКурси з англійської мови ЄШКО – відомі дистанційні курси з вивчення англійської мови. Їх перевага в тому, що коштують вони значно менше звичайних курсів.

Якщо ж ви вчилися в будь-якій з цих шкіл, то будемо дуже вам вдячні, якщо ви залишите свій відгук. Допоможіть іншим у виборі курсів англійської мови!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Києві 4.38/5 (87.50%) 8 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Коментарі до запису Курси та школи англійської мови у Києві

  1. Олег коментує:

    помилка в статті про Native English Scholl: ,,Кількість людей в групи,, не групи, а групі і останнє речення ( в цій же статті) ,,Ці одного заняття,, не ці, і ціна. =)

  2. Валентина коментує:

    Дуже корисна стаття для мене. Саме займаюсь пошуком школи для вивчення іноземної мови..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>