Курси та школи англійської мови у Харкові
До вашої уваги перелік курсів та шкіл англійської мови, що є у Харкові. Намагалися зібрати найкращих :)

EnglishClubEnglishClub – мабуть, найвідоміша школа англійської мови у Харкові. Один курс англійської йде протягом 6-8 місяців, по два занятті на тиждень. Ціна за 1 місяць варіюється і становить від 350 гривень до 450. Крім курсів англійської для дорослих є курси для дітей. Їх вартість – 300 або 350 гривень на місяць. Підручники – безкоштовно, є пробне заняття.

GreenForestGreenForest – відома школа англійської мови, відділення якої є, крім Харкова, у Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську. Один курс продовжується 9 тижнів (2 місяці) або 4 з половиною місяці та коштує 1990 і 2150 гривень відповідно (дані на осінь 2014). Програма йде за підручниками “New Total English”, що коштують 350 гривень. Є додаткові безкоштовні клуби, у школі діє система “два вчителі”, один з яких українець, а інший – носій мови (для рівнів, починаючи з 4 – Upper Intermediate).

LanghouseLanghouse – школа не тільки англійської, але й інших іноземних мов: німецької, іспанської, французької, польської, китайської, японської та інших. В місяць на курси англійської в Langhouse доведеться викласти від 400 до 650 грн, в залежності від вибраного курсу та кількості занять. Одне заняття триває від 90 до 120 хвилин, їх кількість на місяць варіюється від 8 до 13.

Sun RiseSun Rise – ще одна школа іноземних мов, в якій навчають не лише англійській. Вивчення англійської мови розподілено на 6 рівнів – від Beginner (початківця) до Advanced. Тривалість навчання по кожному рівню – 6-10 місяців. По два-три заняття на тиждень, вартість 8-12 занять – 380 або 495 грн/місяць. Студентам передбачена знижка – 20%.

Ньо-Йорк Language SchoolНьо-Йорк Language School  - ця школа з вивчення англійської мови представлена не тільки в Харкові, але й у Києві, також у ній навчають французькій та іспанській. Є декілька видів курсів англійської (звичайний, інтенсив, бізнес та група вихідного дня плюс індивідуальні заняття). Вартість від 320 грн/місяць до 430, індивідуальне заняття коштує 99 гривень за 1 годину. Додатково можна відвідувати безкоштовні розмовні клуби.

Також ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите відгук про ці школи або ж напишете відгук по тій школі, що навіть не представлена тут. Давайте допоможемо людям, що шукають курси англійської мови в Харкові, зробити свій вибір! :)

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Харкові 5.00/5 (100.00%) 1 vote


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>