Курси та школи англійської мови у Дніпропетровську
Курси англійської мови є й у Дніпропетровську. Які школи є найпопулярнішими, читайте нижче.

GreenForest

GreenForest – одна з найбільших шкіл України, що вчить англійській мові: за кількістю студентів вона друга по країні. Одне з відділень цієї школи розташовано в Дніпропетровську по вулиці Харківській 3. Вартість одного курсу становить 1990 або 2150 гривень, в залежності від того, скільки курс триватиме: 2 чи 4 з половиною місяці. У вартість не входить підручник, який коштує 310 грн. Крім оплачуваних занять, на допомогу учням приходять також безкоштовні клуби, в яких ведуться бесіди на різні теми.

ESL

ESL – ця школа з вивчення англійської мови позиціонує себе як таку, що вчить саме “розмовній” англійській, а на заняттях 80% часу присвячено саме розмовам, а не виконанню вправ та написання текстів. Вартість – 1950 грн за 1 курс, що триває близько 2 місяців. Також є можливість записатися на безкоштовне заняття.

AEC

American English Center – ця школа відома, мабуть, усім. Один з її філіалів розташований у Дніпропетровську. Заняття відбуваються у групах по 7-12 чоловік, тричі на тиждень. А для тих, хто хоче просто розмовляти, є так званий “розмовний курс” англійської, де англійську викладають носії мови. Вартість для кожного курсу є різною, також вона залежить від того, на якому зараз рівні англійська мова студента.

Englishouse

Englishouse – школа англійської, що практикує навчання англійській для дітей, школярів та дорослих. У кожної з цих груп є підгрупи – тобто, є заняття у групах або ж індивідуальні уроки. Вартість коливається від тисячі гривень до майже двох тисяч, залежно від того, яка тривалість навчання – місяць, півтора чи два.

Friends Language Club

Friends Language Club – в цій школі англійського є три типи занять: індивідуальні, групові та розмовний клуб. Індивідуальні коштують від 90 грн/заняття, групові – від 473 грн/місяць, клуб – від 67 грн/міс. Заняття тривають по 120 хвилин, а 1 семестр групових занять коштує 2130 грн.

Якщо ви вчилися у будь-якій з цих шкіл, то залиште відгук про них, будь ласка!

Курси та школи в інших містах:

Курси та школи англійської мови у Дніпропетровську 5.00/5 (100.00%) 2 votes


Сподобався матеріал? Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)
Більше цікавого матеріалу з вивчення англійської мови:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>